Колектив Центру Щелепно-Лицевої хірургії і стоматології Вітає Копчака Андрія Володимировича з присвоєнням почесного звання “Заслужений лікар України”

Присвоєно почесне звання
«Заслужений лікар України»

            Указом Президента України № 241 від 19 червня 2020 року «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня медичного працівника» за значний особистий внесок у розвиток вітчизняної системи охорони здоров’я, надання кваліфікованої медичної допомоги та високу професійну майстерність професорові кафедри Інституту післядипломної освіти, директору Стоматологічного медичного центру Національного медичного університету імені О.О. Богомольця Копчаку Андрію Володимировичу присвоєно почесне звання «Заслужений лікар України».

Шановний
 Андрій Володимирович!

            Прийміть щирі вітання від колективу Центру Щелепно-лицевої хірургії і стоматології КОКЛ з нагоди присвоєння високого почесного звання! Турбота про здоров’я людей є головним змістом Вашої діяльності. Ваша повсякденна віддана праця, чуйність та щедрість душі несуть величезний заряд енергії, добра і милосердя. Упевнені, що високий професіоналізм, відповідальне ставлення до справи, ініціатива і наполегливість є запорукою виконання покладених на Вас завдань по забезпеченню та наданню медичної допомоги. Хай заслужена державна нагорода, шана і повага людей додасть наснаги на нові здобутки та особисті досягнення.

Щастя, здоров’я, успіхів!

Колектив Центру ЩЛХіС КОКЛ!