Співробітники центру щелепно-лицевої хірургії та стоматології активно надають допомогу в зоні АТО.

Допомога учасникам ООС та ветеранам АТО продовжує залишатися одним з пріоритетних напрямків роботи Центру щелепно-лицевої хірургії та стоматології КОКЛ. В рамках продовження реалізації унікального Всеукраїнського волонтерського проекту «ТриЗуб Дентал» з 7 по 10 травня співробітник Центру, щелепно-лицевий хірург, Ростислав Терлецький та професор кафедри стоматології НМУ імені О.О. Богомольця Андрій Копчак долучилися до надання консультативної та лікувальної допомоги бійцям Збройних сил України, військовозобов’язаним з Національної гвардії, добровольцям та навіть місцевим жителям безпосередньо в зоні проведення ООС.

Зокрема в селі Карлівка Мар’їнського району Донецької області зазначеному контингенту пацієнтів проводились всі можливі види хірургічних маніпуляцій: видалення зубів, атипове видалення зубів мудрості, дентальна імплантація зубів, ургентні оперативні втручання, як то розкриття та дренування абсцесів тощо.

Під час професійного спілкування з колегами, лікарями Збройних сил України, професор Андрій Копчак поділився з ними власним досвідом, новими підходами до комплексної реабілітації пацієнтів з вогнепальними пораненнями та небойовими травмами, а також поділився думками щодо вдосконалення хірургічної стоматологічної допомоги в ході реалізації ООС.

Окрему вдячність Центр щелепно-лицевої хірургії та стоматології КОКЛ висловлює засновнику Тризуб Дентал, Тризуб Радіо – запорізькому волонтеру, капітану запасу Збройних сил України — Ященку Ігорю Костянтиновичу.