На базі Центру щелепно-лицевої хірургії в рамках проекту «Я соромлюсь свого тіла» проведено ряд унікальних оперативних втручань

Лікарі Центру щелепно-лицевої хірургії активно беруть участь у різних освітніх проектах, конференціях, лекціях, проводять майстер-класи для лікарів інтернів та колег із інших лікувальних закладів. Не виключенням є і телевізійні проекти.

На телевізійному просторі України є чимало програм присвячених медицині та здоров’ю. Найбільш популярним є проект «Я соромлюсь свого тіла» на телеканалі СТБ. Основною задачею проекту являється вирішення проблеми медичного характеру та висвітлення шляхів її подолання.

Лікарі Центру щелепно-лицевої хірургії беруть активну участь з 3 сезону. За період від 2016 до сьогодення проведено велику кількість консультації, вирішено безліч питань задля покращення життя та повної реабілітації пацієнтів.

Представляємо до нашої уваги клінічні випадки, які за сприянням Адміністрації Київської обласної клінічної лікарні були проведені на базі ЩЛХ КОКЛ, що проводилися як самостійно так і в співпраці з оториноларингологами.

За рахунок зневіри або власних вагань люди воліють почекати або займатися самолікуванням замість того, щоб звернутися до лікаря. Даний проект висвітлює головну проблему нашого суспільства, а саме те, що дуже часто проблеми зі здоров’ям відкладаються на потім, що призводить до більш складних випадків, які ускладнюють етапи лікування або унеможливлюють їх.

До свого здоров’я потрібно ставитись більш уважно, тому Колектив Центру ЩЛХ бажає не хворіти в цей складний для всіх час!